Karjäär

TNC-Components OÜ-s on üle 120 töötaja, seda nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis. 

Oleme väga uhked, et iga viies töötaja töötab meie ettevõttes üle 15 aasta!

TNC-Components OÜ on aastaid teinud tihedat koostööd Töötukassaga, olles alates 2018 aastast ametlikuks koostööpartneriks ja pidevalt kasutades Töötukassa abi vajalike töötajate leidmisel! Aastal 2016 valis Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakond TNC-Components OÜ aasta tööandjaks.

 

Oleme ettevõtte siseselt välja töötanud ja edukalt rakendanud programmid vajalikke spetsialistide koolitamiseks töökohal. Samuti panustame teadlikult uue põlvkonna spetsialistide järelkasvule, tehes koostööd Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse ja TalTech Kohtla-Järve Kolledžiga ning pakkudes igal aastal praktikat umbes 15 tudengile.

Meile meeldib veeta aega koos ka väljastpoolt tööaega, mistõttu korraldame meie töötajatele ühiseid üritusi! Usume, et see aitab luua õiget meeskonnavaimu ja teineteist perimini tundma õppida!

Hoolime oma töötajate tervisest ja hüvitame neile tervist edendavaid kulusid. Staažika tööjuubeli puhul premeerime meie töötajaid graaveeringuga kellaga või muu kingitusega! Toetame oma töötajad abielu sõlmimise, lapse sünni või lähedase surma puhul.

Motivatsioonipakett

HOOLIME

Hoolime oma töötajate tervisest ja hüvitame neile tervist edendavaid kulusid.

PREMEERIME

Staažika tööjuubeli puhul premeerime meie töötajaid graveeringuga kellaga või muu kingitusega!

TOETAME

Toetame oma töötajad abielu sõlmimise, lapse sünni või lähedase surma puhul.

    Scroll to Top