Mööblitootja aastast 1952

Kvaliteetsed mööblikomponendid ja valmistooted MFC, MDF, HDF plaadist ja vineerist nii mööblimüüjatele, mööblitootjatele kui ka ehitusettevõtetele.

Oleme suurim mööblikomponentide tootja Eestis!

Tänu meie tootmisvõimsusele pakume meie klientidele erinevaid lahendusi, s.h suures koguses mööblikomponentide tootmist, valmislahendusi lühikese tarneajaga, uusi tehnoloogiaid mööblitootmises ja muidugi kvaliteeti!

MÖÖBLIKOMPONENDID

VALMISMÖÖBEL

Modern white concept kitchen and dining room interior with furniture and kitchenware, grey, black and white kitchen interior background, luxury kitchen, 3d rendering

MUUD KOMPONENDID

Meie ettevõttest

Ajalugu

Tehase ajalugu ulatub aastasse 1952, mil asutati kohalik mööblikoda, mis alates 1979 aastast kandis nime Kohtla-Järve Mööblivabrik. Alates 1. veebruarist 2001 sai tehas uue omaniku ja jätkas oma tegevust kui TNC-Components OÜ. Oleme uhked, et mõned Kohtla-Järve Mööblivabriku töötajad siiamaani töötavad meie ettevõtes.

Keskkond

Meie ja meie klientide jaoks on väga oluline, et meie tooted ei kahjustaks keskkonda ega inimesi, ning et tootmisprotsessid oleksid kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega. Seetõttu kehtib meie ettevõttes keskonnadeklaratsioon, mida kinnitavad ka mitmed serifikaadid, nagu ISO 14001:2015, FSC puidu tarneahela sertifikaat ja Nordic Swan Ecolable.

Innovaatilisus

Mööblitootmises on toimumas ajaloolised muutused, mis on orienteeritud tarbija ja keskkonna sõbralikkusele. Meie oleme nende muutuste üks osa, olles üks esimesi mööblitootjaid, kes võtsid kasutusele Threespine® tehnoloogiat. Threespine® klik tehnoloogia on välja töötatud Välinge Innovation AB poolt, võimaldamaks mööbli kokkupanekut sekunditega ja ühtegi tööriista kasutamata. Lihtsalt kliki mööbel kokku- perfektselt ja stabiilselt iga korraga. See tehnoloogia tagab ka toote pikaajalisust. Vaata videot.

Sertifitseeritud kvaliteet

Kvaliteet omab meie ja meie klientide jaoks määravat tähtsust, mistõttu lähtume oma töös ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi standardist.

Pidev areng on edu võti

Usume, et ettevõtte saab olla edukas ainult siis, kui teadlikult tegeleda ettevõtte arenguga. Seetõttu perioodil 06.10.2017-05.04.2019 ja 05.11.2019-30.04.2021 teostati TNC-Components OÜ-s Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel ettevõtte arenguprogrammi.
TNC-Components

Ekspordime suure osa toodangust

TNC-Components on üks suuremaid mööblikomponente, köögi- ja vannitoamööbli tootjaid Eestis. Aastast 2001 põhineb ettevõte täielikult Soome erakapitalil.

TNC-Components vastab standarditele ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 ning on täiendanud vastavust FSC® tarneahela standardile (FSC-C116274).

Tänu pikaaegsele kogemusele, kaasaegsele tehnikale ja pidevale investeerimisele oleme suutnud järjepidevalt konkureerida EL ja Skandinaavia turgudel, kuhu eksporditakse 98% toodangust.

Jätke meile teade

Scroll to Top